• Solmaz Akan
  Cevapla

  Alaçatı’daki hemen hemen tüm otellerde kalmışımdır herhalde. Ancak bu otelin konumunu çok seviyorum. Denize rahatlıkla girilebiliyor, yemekleri süper ve eğlenceleri harika…

 • Faruk Yıldız
  Cevapla

  Burası belki de Alaçatı’nın en lüks otellidir. Banyoları, havuzu, manzarası ile her şey mükemmel ve kusursuz. Biz ailecek çok güzel bir tatil geçirdik burada. Otel arayışı içinde olanlara rahatlıkla tavsiye edebilirim.

 • Tuğçe Solmaz
  Cevapla

  Benin için otel odalarının şık ve temiz olması çok önemlidir. Burayı o yüzden çok sevdim ve 1 haftalık tatil süremizi biraz daha uzattık. Havuz başında keyif yapmak ve iki adımla plaja ulaşmak zaten çok büyük lükstü.

 • mervenur eren
  Cevapla

  otel her şeyi ile tastamamdı. çalışanların güler yüzlü olması, odalar, emek,içecekler, aktiviteler ve otelin bulunduğu konum gayet güzeldi. Alaçatı sörf severlerin rahatlıkla sörf yapabilme dileğini gerçekleştiren bir otel.

 • ayhan erol
  Cevapla

  eşim ve kızım ile mükemmel bir tatil geçirdik. eylül ayı olmasına rağmen gayet güzel etkinlikler vardı. Trekking ve alaçatı rüzgar sörfü etkinlikleri son derece harikaydı. Herkese çok teşekkür ederim.

 • mehmet akın
  Cevapla

  Kalabalık ve çocuklu 3 aile olarak beraber yaptığımız tatilimiz de, her yaşa ve her zevke göre uygun eğlence alanı bulabildik ve tatil zamanımızı dolu dolu ve eğlenceli geçirdik. Alaçatı otelleri arasında tercih edebileceğiniz bir otel.

Sen de Yorum Yaz

Alaçatı'da konaklamış veya konaklama yapmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak Alaçatı'da tatil yapacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler. Otellerde konaklamış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.
9 / 10

Değerlendirme Puanı

Değerlendirme puanları, otelde konaklayan siz müşterilerimiz tarafından belirlenmektedir.

Temizlik
10   
Rahatlık
9   
Konum
10   
Personel
8   
Hizmet
9   
Fiyatı
7   

Alaçatı Otel Yorumları »

En Çok Tercih Edilen Alaçatı Otelleri