Alaçatı Havuzlu Oteller – En Çok Tercih Edilen Tesisler

Alaçatı havuzlu oteller, lüks imkanları ile sizi bekliyor…

Konforu, lüksü ve eğlenceyi bir araya getiren Alaçatı otelleri, butik konseptte hizmet vermeye devam ediyor. Ancak bu otellerin en önemli yanı bu değil… Zira tatilinizi burada geçirmek istiyorsanız sizi hayal bile edemeyeceğiniz kadar güzel bir bahçe ve yüzme havuzu karşılayacak demektir. Havuzlu oteller Alaçatı konaklama merkezlerinin olmazsa olmazı halinde.

Alaçatı havuzlu oteller, konuklarının rüya gibi bir tatil geçirmesini sağlıyor. Havuz başında servis edilen sabah kahvaltılarında ev yapımı reçellerin tadına bakabilirsiniz mesela. Ya da tüm yorgunluğunuzu Alaçatı havuzlu oteller başında okuduğunuz bir kitapla atabilirsiniz. Kim bilir gecenin ilerleyen saatlerine kadar burada koyu sohbetlere bile dalabilirsiniz. Her ne kadar tüm vaktinizi denizde geçirmeyi planlasanız da kaldığınız otelde havuz olması farklı bir ayrıcalıktır.

Alaçatı’nın Havuzlu Otelleri

 

Tüm Alaçatı otellerini incelemek için tıklayın…

Alaçatı Havuzlu Otel Aktiviteleri

Konaklamanızı havuzlu bir otelde geçirmenin farklı avantajları vardır. Çeşitli su sporlarını yapabilmek, akşam oluşturduğu güzel manzarayı izlemek ilk akla gelenler olsa da detaylı düşündüğünüzde çok daha iyi sebepler bulunabilir. Alaçatı havuzlu oteller de ilgi çekici aktiviteleri ile sizi keyifle ağırlıyor.

Alaçatı tatilinizde şayet havuzlu bir otelde konaklamayı tercih ederseniz birbirinden farklı aktiviteler sizleri bekleyecek. Bu birazda sizin beklentilerinizle doğru oranda olacak tabii.  Alaçatı tatilinizi sağlık ve sporla buluşturmak isteyenlere birkaç öneri bizden…

  • Sabah kahvaltısından önce 20 dk havuzda yüzmek güne zinde başlamanıza yardımcı olacak.
  • Kahvaltı sonrasında arkadaş grubunuzla birlikte su jimnastiği yapabilirsiniz.
  • Havuzun doluluk oranına göre su topu oynayabilirsiniz.
  • Akşam saatlerinde havuz manzarasını izleyerek birkaç kadeh kokteyl içmek çok keyiflidir.
  • Odanızın balkonunda bahçeyi ve havuzu izlemek ihmal edilmemelidir.
  • Kahvaltı ve Alaçatı akşam yemeklerini havuz başında yemek ise ayrı bir lükstür.

Alaçatı havuzlu oteller beklentilerinizi karşılamıyorsa eğer bölgedeki diğer konaklama imkanlarından yararlanabilirsiniz. Ancak elinizi çabuk tutmanızda fayda var!

Alaçatı çarşı içi otelleri ve Alaçatı denize sıfır otelleri görmek için tıklayın.

Yakın Bölge Otelleri Tatil Fırsatları

Tatil Bölgeleri