İleri Seviye Sörf Eğitimi

İleri Seviye Sörf Eğitimi

Alaçatı sörf okulları, ileri seviye sörf eğitimi ile sizleri bekliyor…

Deniz üzerinde süzülen sörfçüleri uzaktan izleyerek iç geçirdiğiniz günler sona erdi. Artık sizde deniz üzerinde artistik hareketler yapabilir ve hayal ettiğiniz kadar başarılı olabilirsiniz. Alaçatı otel ileri seviye sörf eğitimi sayesinde her şey oldukça kolay olacak. Hem oteller hem de sörf okulları ileri seviye sörf eğitimi ile tutkuyla başladığınız sörf sporunda uzmanlaşmanızı sağlıyor.

Başlangıç ve orta sörf eğitimi sonunda ulaştığınız ileri seviye sörf eğitimi sayesinde artık dalgalarla uyum içinde olacaksınız. Rüzgarla birlikte hareket etmeniz bir yana doğaya olan bakış açınız da farklı olacak. Ona karşı değil, onunla birlikte olmanın keyfini yaşayacaksınız. Üstelik profesyonel bir anlayışla. Sörf ileri seviye eğitimleri temelde öğrendiklerinizi güçlendirerek yeteneklerinizi daha da belirginleştirecek.

İleri seviye rüzgar sörfü eğitimi sırasında yapabileceğiniz hareketler arasında ise sudan kalkış yani water star, hızlı dönüş yani power jibe sayılabilir. Gerisi sizin yeteneğinize ve hayal gücünüze kalmış… Unutmamak gerekir ki sörf yapanların amacı sadece yarışlara katılmak olmamalıdır. Bu spor bir yaşam biçimidir.

Alaçatı sörf okulları ve ders ücretleri
İleri Seviye Eğitim İçeriği:

  • Jibe – hızlı rüzgar üstü dönüş
  • Beach start – sahilden çıkış
  • Water start – sudan çıkış
  • Trapez eğitimi

Sörf eğitimi tutku ve hırs isteyen bir süreç aslında. Başlangıç ve orta seviye sörf eğitimleri bittikten sonra ileri seviye sörf eğitimi ile artık uzmanlığınızı kanıtlamış olacaksınız. Alaçatı’da bulunan pek çok kaliteli sörf okulu da size windsurf eğitimi konusunda destek olacak.

Alaçatı da neler yapılır ve Alaçatı gezilecek yerler sayfalarımızıda inceleyebilir detaylı bilgi edinebilirsiniz.