Orta Seviye Sörf Eğitimi

alaçatı sörf eğitimi

Alaçatı sörf okulları, orta seviye sörf eğitimi ile sizleri bekliyor…

Sörf sporuna bir kere merak saldınız mı, artık geri dönüşü yok demektir. Her fırsatta kendinizi Alaçatı’da bulursunuz ve rüzgârın gücüne emanet edersiniz. Orta seviye sörf eğitimi de başlangıç derslerinizi tamamladığınızda karşınıza çıkacak. Sörfte uzmanlaşmak ve bu sporu meslek haline getirmek isteyenler orta seviye sörf eğitimi almalılar.

Alaçatı otelleri doğanın sunduğu avantajla ileri seviye sörf aşamasına kadar eğitim vermektedir. Tabi bu aşamaya gelmek için eğitim sürecini yarıda bırakmamak gerek. Zira bu aşamaya geldiğiniz zaman sörf yapmak sizin için çok daha keyifli bir hale gelecektir. Orta seviye sörf eğitimi sayesinde profesyonelliğe daha sağlam bir adım atacaksınız.

Sörfle ilgili temel aşamaları bildiğiniz için orta seviye sörf eğitimi çok daha kolay geçecektir. Öğrendikçe de sörf yapmak tutku haline gelecek sizin için. Bu eğitim süresini tamamladıktan sonra süratli bir şekilde gidiş, dönüşler yapabilir ve yelkeni ip çekmeden sudan kaldırabilirsiniz.Bir sonraki seviye olarak da ileri seviye sörf eğitimi almış olacaksınız.

Her şeyden önemlisi orta seviyede eğitim almaya karar verdiğinizde artık profesyonel olmak için önemli bir adımı atmış oluyorsunuz. Yapabileceklerinizin limiti ise böylelikle üst sıralara taşınmış oluyor.

Alaçatı sörf okulları ve ders ücretleri
Orta Seviye Eğitim İçeriği:

  • Trapez, beach start ve hızlı dönüş adımları öğrenilir.
  • Deniz üzerinde daha hızlı hareket edilir.
  • Gidiş ve dönüşler çok daha süratli olur.
  • Yelken ip çekmeden sudan kaldırılır.

Rüzgar sörfü eğitimi orta seviyelerde biraz daha zorlaşsa da temel eğitimi almış olanların ileri aşamaya geçmesi için gerekli konuları kapsıyor. Windsurf eğitimi ile başarılı bir sporcu olabileceksiniz. Alaçatı’da geçirdiğiniz tatil unutulmaz bir hale gelecek.

Alaçatı plajları için detaylı bilgi edinebilir Alaçatı tanıtım videomuzu izleyebilirsiniz.